התחברות  \/ 
הרשמה  \/ 

תקשורת, מדיה חברתית – רשתות חברתיות

נושאים עיקריים שיידונו במדור תקשורת, מדיה חברתית– רשתות חברתיות

במדור זה נתמקד שני תחומים, שהחפיפה ביניהם גדלה והאינטגרציה ביניהם מתהדקת - שניהם עוסקים בטכנולוגיות המאפשרות  את הגדלת יכולות ההידברות בין אנשים לאנשים:

1. תקשורת אחודה/תקשורת מאוחדת  (Unified Communications -UC)

למסגרת זו אנו משייכים גם את הבטוי תקשורת רב ערוצית   

(Multichannel interaction/Multichannel integration)

1.1 דואר אלקטרוני (דוא"ל, מייל) בענן – תחום מתפתח והיוצר אפשריות אינטגרציה רבות, שיתוף במידע וסינכרון בית מחשבים עסקיים וביתיים ובין טלפון  סלולארי (סמארטפון)

2. מדיה חברתית Social media )) וערוצי מדיה חברתית (Social media channels)

אנו מקוים שבמדור זה נוכל להאיר את שני תחומי מסגרת אלה מהיבטים ניהוליים-עסקיים וטכנולוגיים.

קרא עוד  קבוצת אמן: פתרון להפצה חכמה עבור כל ערוצי הדיוור בארגון

קבוצת אמן מרחיבה את ה-SendIT  פתרון להפצה חכמה עבור כל ערוצי הדיוור בארגון. מציגה גם את מודול ManageIT לניהול פעילות ההפצה בארגון

קבוצת אמן הרחיבה לאחרונה את  ה-SendIT שהינו חלק Stand Alone מתשתית ה-FormIT של הארגון. בעזרת מוצר ה-SendIT, יכולים ארגונים לנהל את כל ההפצה הארגונית בערוצי השיווק השונים בצורה מהירה ופשוטה. כחלק מפלטפורמת ה-FormIT של קבוצת אמן, גם ה-SendIT משתמש בתשתיות אינפורמטיקה לעיבוד וניהול הנתונים.

מטריקס רוכשת את חברת OnO Apps המתמחה בפיתוח אפליקציות מובייל

נמסר לאתר שלנו:

OnO Apps פיתחה מאז הקמתה ב-2009 מאות אפליקציות מתקדמות ללקוחות בארץ ובעולם ונחשבת למובילה בתחומה.

מטריקס, חברת שירותי ה-IT המובילה בישראל,  רכשה את חברת OnO Apps המתמחה בפיתוח אפליקציות מובייל לחברות וסטארטאפים בארץ ובעולם.

יבמ: קושי של ארגונים להתגונן מפני מתקפות סייבר מתוחכמות

דו"ח חדש של יבמ: רוב הארגונים מתקשים להתגונן מפני מתקפות סייבר מתוחכמות
יותר מ- 80% ממנהלי אבטחת מידע בארגונים מאמינים כי הסיכונים החיצוניים מולם הם עומדים הולכים וגדלים. 60% כבר מכירים בחוסר הכלים הזמינים בידיהם להתגוננות והשבת מלחמה בקרבות הסייבר. אלה הם כמה מהממצאים בסקר כלל-עולמי של יבמ שנערך בקרב מנהלים בתחומי האבטחה בארגונים. במענה לאיומים אלה, מצביע המחקר של יבמ על טכנולוגיות כרכיב קריטי בהתמודדות עם איומי האבטחה – ובמיוחד על הצורך להתמקד בניתוח
Big Data ובהגנה על משתמשים ניידים ומכשירי הקצה שלהם.

הסקר השנתי של יבמ בקרב מנהלי אבטחת מידע בארגונים (CISO), שנערך זו השנה השלישית, התבצע על ידי מרכז יבמ לתובנות עסקיות יישומיות, ומבוסס על כמעט 140 ראיונות עומק עם מנהלי האבטחה הבכירים ביותר בארגונים. 40% ממנהלי האבטחה הגדירו מתקפות חיצוניות מתוחכמות כאתגר הגדול ביותר שלהם, בעוד הציות להוראות חקיקה ורגולציה מדורג במקום השני, בהפרש גדול, עם פחות מ- 15%. ככל שהמנהלים המובילים ארגונים אלה ממשיכים להציב סדרי עדיפויות עסקיות, ידרשו האיומים החיצוניים את המאמץ הארגוני הרחב ביותר בשלוש עד חמש השנים הבאות, כשבצידם ניצבים ההתמודדות עם הרגולציה, טכנולוגיות חדשות, ואיומים פנימיים.

11.jpg"מובילי אבטחת מידע מהווים כיום חלק מההנהלה של הארגון",  אומר ד"ר ירון וולפסטל, ראש מרכז המצויינות לאבטחת מידע של יבמ בבאר שבע. "הם חייבים לנצל את השפעתם ההולכת וגדלה כדי להשיג תוצאות טובות יותר: מתן עדיפות להגנה על נכסים קריטיים של הארגון, מיקוד השקעות במודיעין אבטחה וגיוס כשרונות מהתעשייה, שיאפשרו להרחיב את המאמצים הפנימיים הנעשים בתחום זה".   

המחקר מנסה לחשוף ולהבין את האופן שבו מתגוננים כיום ארגונים מפני מתקפות סייבר. נמצא, כי 70% ממובילי תחום האבטחה בארגונים מאמינים כי יש בידיהם טכנולוגיות בוגרות ומסורתיות המתמקדות במניעת חדירה לרשת, אבחון קוד זדוני בכלים מתקדמים, וסריקת נקודות תורפה. עם זאת, כמעט 50% מסכימים עם הקביעה לפיה פריסת טכנולוגיות אבטחה חדשות מהווה תחום מיקוד מרכזי של הארגון שלהם. מנהלים אלה מזהים את מניעת זליגת הנתונים, אבטחת ענן ואבטחת משתמשי מובייל ומכשירים ניידים כשלושת התחומים העיקריים הדורשים שינוי דרמטי.

אבטחת הענן ממשיכה לעמוד בראש סדר היום. למרות שהדאגה לסוגיות אבטחת ענן ממשיכה להיות גבוהה, כמעט 90% מהמשיבים כבר אימצו טכנולוגיות ענן או מתכננים עתה מיזמים בתחום הענן. בתוך קבוצה זו, 75% חוזים כי תקציב אבטחת הענן שלהם יגדל באופן דרמטי במהלך שלוש עד חמש השנים הבאות.

התמקדות במודיעין אבטחה מבוסס ניתוח נתונים. יותר מ- 70% ממנהלי האבטחה אמרו כי ניתוח נתוני אבטחה בזמן אמת צובר חשיבות גוברת במסגרת הארגון שלהם. למרות ההסכמה הנרחבת הזאת, מצביע המחקר על תחומים דוגמת סיווג נתונים, גילוי נתונים וניתוח אנליטי של נתוני אבטחה, כעל בעלי רמת בגרות נמוכה יחסית (54%), וככאלה בהם נדרש שיפור או שינוי מן היסוד.

צורכי אבטחת המשתמשים הניידים נותרים בעינם. למרות התרחבות היקף כוח העבודה הנייד, רק 45% ממנהלי האבטחה אמרו כי הם מפעילים כבר גישת ניהול אפקטיבית של מכשירי מובייל בהם משתמשים העובדים. על פי המחקר, מדרגים המנהלים את אבטחת המובייל כבעלת רמת הבשלות הנמוכה ביותר (51%) בכלל תחומי האבטחה.

בצד האיומים החיצוניים, מצביע  המחקר על אתגרים נוספים בפניהם ניצבים מנהלי האבטחה, בדמות הוראות חקיקה ופיקוח של גופים ממשלתיים. כמעט 80% מהמנהלים אמרו כי הסיכון הנשקף מכיוונם של רגולטורים והוראות תקינה בהן הם נדרשים לעמוד, עלה בשלוש השנים האחרונות. מנהלי אבטחה מפגינים חוסר ודאות גבוה במיוחד בכל הנוגע לאופן הטיפול של ממשלות בהוראות ניהול האבטחה, ברמה לאומית או גלובאלית – ועד כמה יתנהל הפיקוח הממשלתי באופן שקוף. רק 22% מהמשיבים סבורים כי התפיסה הבינלאומית בתחום המלחמה בפשיעת סייבר תגובש ותזכה להסכמה נרחבת בשלוש עד חמש השנים הבאות.

ככל שמתקפות הסייבר מצד אחד והרגולציה הממשלתית מצד שני ממשיכות להתפתח, שינו רוב הארגונים והגדירו מחדש את תפיסת האבטחה שלהם בשלוש השנים האחרונות – תוך שמנהלי האבטחה מתקדמים לעמדות השפעה מהותיות יותר. על פי המחקר, 90% ממנהלי האבטחה בארגונים מסכימים עם הקביעה לפיה יש להם השפעה משמעותית על ארגוניהם, ו- 76% מצהירים כי רמת ההשפעה שלהם גברה בשלוש השנים האחרונות. בנוסף, 71% מסכימים מאד עם הקביעה לפיה הם נהנים מתמיכה ארגונית הנדרשת להם במילוי תפקידם.

זיהוי פרצה באמזון ולינקדאין ע"י חוקרי אבטחה ביבמ


חוקרי אבטחה ישראלים ביבמ זיהו פרצה באמזון ולינקדאין
חוקרים בקבוצת האבטחה
X-Force Application Security Research של יבמ, הפועלים בישראל, זיהו פרצה המאפשרת לנצל את תהליך הכניסה לאתרים בעזרת ספקי זהות דוגמת לינקדאין ואמזון, לצורך השתלטות על חשבונות משתמשים במגוון רחב של אתרים, העושים שימוש באותם ספקי זהויות.

:Verse סביבת עבודה שיתופית חדשה של יבמ

יבמ חושפת סביבת עבודה שיתופית חדשה: Verse

  תיבת הדוא"ל של יבמ תשלב את הרשת החברתית ותפעל בענן: כלים אנליטיים יציגו תיעדוף משימות

יבמ מציגה תפיסה חדשה בעולם הדואר האלקטרוני הארגוני וחושפת את Verse: סביבת עבודה שיתופית ברשת חברתית. Verse משלבת ניתוח אנליטי ומספקת למשתמשים כלי חדש לשיחה ותקשורת, איתור האנשים הנכונים והמידע הנדרש לצורך השלמת העבודה. הכלי החדש של יבמ מוצע במתכונת freemium – כאשר יכולות בסיסיות זמינות חינם, ובתשלום עבור היכולות המתקדמות יותר.

3.gif

המערכת החדשה מוצעת על גבי תשתיות ענן SoftLayer של יבמ, בסביבת אבטחה הדוקה הנדרשת בעבודה ארגונית. היא מספקת ללקוחות ארגוניים גדולים, עסקים קטנים ומשתמשים פרטיים כלי עבודה משותפת בסביבה חברתית, המותאמים לעולם המובייל וה- Web.

קבוצת גרטנר: יבמ מובילה בשוק שירותי הניידות המנוהלים

חברת הייעוץ ומחקר השווקים גרטנר מדרגת את יבמ כמובילה בשוק שירותי הניידות המנוהלים, Managed Mobility Services (MMS) לשנת 2014.

GARNER_MOBILITY_262357_1.png

עורכי דירוג "ריבוע הקסם" של גרטנר בחנו לצורך הכנת הדו"ח החדש 14 ספקים – וציינו כי יבמ היא המובילה היחידה של השוק, על בסיס שלמות החזון שלה ויכולתה להוציאו אל הפועל.

יצירת חווית לקוח ושירות אישי באמצעות סושיאל מדיה Social media וסניפים

"אם ארגונים יימנעו מיצירת קשרי לקוחות באמצעות הסושיאל מדיה  Social media, הלקוחות הצעירים יימנעו מהם והם יאבדו אותם", אמר מנהל מכירות בכיר, דרום מזרח אירופה וישראל בחברת ג'נסיס (Genesys), יצרנית בינלאומית של פתרונות למוקדי שירות לקוחות. קמוס אמר את הדברים במהלך ביקורו בישראל שנערך לרגל כנס שערכה החברה בנושא שירות פרסונלי וחווית לקוח בהשתתפות מומחי בינלאומיים של החברה.

מקור הידיעה - danielle@allmedia.co.il

בניית אתרים בג'ומלה