התחברות  \/ 
הרשמה  \/ 

מקשרון הינה חברת פיתוח תוכנה דינאמית ויצירתית הממוקמת בראשון לציון. אנו מספקים פתרונות מהימנים וידידותיים למשתמש בתחום ניהול קשרי לקוחות. לחברתנו לקוחות בישראל ובעולם. לעמידה באתגר זה פתחנו מערכת כוללת במבנה מודולארי לניהול העסק. המודולים המרכזיים: CRM , מוקד (CALL CENTER), ניהול מלאי, הנהלת חשבונות וכן אמצעי תקשורת- דיוור אלקטרוני בתפוצה, סמס, שליחת פקסים, שידור קולי והקלטת שיחות. אנו מציעים גם מרכזיית אסטריקס ווירטואלית שמאפשרת חיבור עם כל העולם ולא משנה איפה אתם נמצאים. כבית תוכנה יש לנו ניסיון בפיתוח מאז שנת 2006. תחומי המומחיות שלנו כוללים בין היתר תוכנה לוינדוס, ASP.NET/AJAX ואפליקציות לאייפון ולסמארטפונים מבוססי אנדרואיד ונוקיה.
חברת KMS lighthouse, מקבוצת אמן, מספקת את פתרון ניהול הידע הרב ערוצי Lighthouse, עבור מרכזי שירות ו-Call Centers. פתרון Lighthouse כולל יכולות להקמת מאגר ידע ארגוני בצורה נוחה, מהירה ופשוטה ומאפשר קיצור באופן משמעותי של זמן ההגעה למידע תוך כדי אינטראקציה עם הלקוח וכן שיפור משמעותי של אפקטיביות השירות והתמיכה בכלל הערוצים. מטרת Lighthouse KMS היא לספק את פיסת המידע הנדרשת לתהליך השירות או המכירה בתוך 5 שניות. המערכת כוללת יכולות חיפוש סמנטי בשפה טבעית וטכנולוגיה ייחודית להצגה והבניית תוכן, המאפשרים לקבל תשובות מדויקות לשאילתות בשניות בודדות. פלטפורמת Lighthouse של החברה נחשבת למובילה בישראל ולאחרונה מצליחה החברה לזכות בחוזים גדולים בעולם ולנצח בתחרות חברות כמו Oracle, Moxies וקאנה.
סאנדיסק (NASDAQ: SNDK), החברה ב- Fortune 500 ו- S&P 500; הינה תאגיד גלובאלי מוביל בפתרונות מבוססי אחסון פלאש. מזה למעלה מ-25 שנה סאנדיסק מרחיבה את אפשרויות האחסון ומספקת מוצרים אמינים וחדשניים ששינו את תעשיית האלקטרוניקה. הפתרונות של סאנדיסק נמצאים כיום בלב כמה מה- data centers הגדולים בעולם; ומשולבים בסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים. מוצרי הצריכה של סאנדיסק זמינים כיום במאות אלפי חנויות ברחבי העולם. סאנדיסק מעסיקה בישראל כ-600 עובדים ומשרדיה ממוקמים בכפר סבא, עומר ותפן שבגליל.
חברת אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל תוך שימת דגש על יושרה, שרות ומקצוענות. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, הטובים ביותר מסוגם, מישראל ומחו"ל בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה. המוצרים והשירותים מסופקים על ידי החברה למעל 100 ארגונים בישראל והינם בתחומים: אבטחת מידע, טכנולוגיות Citrix, תשתיות תוכנה, ניהול תוכן ותהליכים עסקיים.
אקסיומה הינה שותפה עסקית בשיווק, פיתוח פתרונות משלימים והטמעה של פתרון SAP Business One, תוכנת ERP לארגונים קטנים ובינוניים. לאקסיומה ניסיון ביישומים מגוונים בסביבות השונות הקיימות בשוק הישראלי ותמיכה בלקוח לאורך כל מחזור חיי היישום. לאקסיומה ניסיון רב בגישור על הפער בין צרכי הלקוח ותכונות המוצר. אקסיומה זכתה שנתיים ברציפות בפרס השותף המצטיין של SAP ונבחרה להיות חלק מהגוף הבין לאומי היוקרתי 'SPAC - SAP Partner Advisory Council'– גוף המורכב מ 10 ספקי פתרונות של SAP מכל העולם ומטרתו לייעץ ל SAP על עתיד המוצר, דרישות, גרסאות עתידיות ועוד. .לחברה כ-50 עובדים, רובם מהנדסי תעשיה וניהול .
סופטוייזר (Softviser) הינה חברת ייעוץ בתחום ה CRM. החברה מספקת פתרון CRM כולל ומלווה את לקוחותיה בכל שלבי פרויקט ה CRM, החל משלב אפיון הפרויקט, דרך תכנון הפתרון, ביצוע ההתאמות והפיתוחים, העברה לענן ועד לסיוע בהדרכה והטמעה. כל זאת, עם דגש על שירות אישי ויכולת אפיון, הטמעה ותפעול מהירים, פשוטים ויעילים. בימים אלה החברה משווקת את גרסתה העברית של גרסת הקהילה של SugarCRM - SugarCRM Community Edition בישראל. מערכת SugarCRM של סופטוייזר נמצאת בענן וכוללת מאגר מודולים מלא ועשיר, המשרת גם את צוות המכירות, צוות השיווק, צוות התמיכה וההנהלה של החברה ומלווה תהליך עבודה מלא של תהליך המכירה, ניהול פרויקטים, הפקת דוחות לבקרה ועוד. חברת סופטוייזר מקדמת, בימים אלה, מהפכה בתחום ה CRM בישראל, הכוללת פתרון CRM אלטרנטיבי, עשיר וזול למערכות ה CRM היקרות בהרבה המוצעות כיום בשוק.
אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. חברת אפסון היא חברה ציבורית, הנסחרת בבורסה בטוקיו, ומעסיקה מעל 93 אלף עובדים ברחבי העולם. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. מנכ"ל החברה: אורן פליישר
אינוקום מקבוצת אמן הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT מובילות ומתמקדת במכירת מוצרי טכנולוגיה חדשניים לשוק ה-IT הישראלי. מאז הקמתה, עובדת אינוקום עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזצית WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על-מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית.
בניית אתרים בג'ומלה